AKČNÍ NABÍDKA: PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA POSEZÓNNÍ SERVIS VAŠEHO KOLA
AKČNÍ NABÍDKA: SLEVA NA KOMPLETNÍ SORTIMENT MONS ROYALE 40%

O nás

Jako celoživotní sportovec a cyklista mě v roce 2008 napadlo věnovat se prodeji a servisu kol a doplňků ke kolům. V našem městě v této době chyběla prodejna, která se bude věnovat náročnějším zákazníkům a hlavně nebude prodávat běžné tuctové doplňky a kola. 

Se zaměřením na značky kol a komponentů u kterých jejich výrobci kladou důraz na kvalitu jsem založil základní portfolio naší nabídky. 

Nyní u nás najdete Juice LubesPivot,  Chromag9point8Trailmech, OneUp, PraxisAMS, Shimano, Pro,          O´neal, Just, Bianchi, Rocky Mountain, Rock Machine, Maxbike, Mons Royale a další značky jak od dodavatelů komponentů, doplňků a bicyklů.

Co je ale základem, kvalitní servisní zázemí a znalost sortimentu. Provádíme servis všech typů kol i lyží.

V listopadu 2021 jsme náš obchod přestěhovali do nové provozovny na Palackého ulici v Chomutově. Byl to náročný úkol, který nám přinesl kladné reakce od našich stálých i nových zákazníků. Současně s tímto novým obchodem, jsem uvedl do provozu i tento nový KingBike e-shop.

Ve volných chvílích se ještě stihneme s dobrou partou kamarádů společně povozit na kole a běžkách. Kombinujeme jízdu na silnici, XCO a občas i na enduru.

Náš obchod již přes deset let zaštiťuje cyklistický oddíl CCC Cycling Club Chomutov z.s. Největší díl času věnujeme dětem a jejich přípravě. Na závodech  máme pěkné výsledky s pravidelným umístěním na stupních vítězů. Dospěláci samozřejmě také závodí 🙂

Věřím, že tato velká nová změna se vám všem bude líbit a budu rád za další přízeň.

Těším se na vás na novém KingBike e-shopu

Jan Král   KingBike